در حال نمایش یک نتیجه

نمایش همه

کانوایر هوایی Ibeam  به راحتی پیچ ها و تغییرات ارتفاع را در خود جای می دهد که موانع را دور می زند و از فضای کم استفاده بالای سر استفاده می کند.

مزایای نوار نقاله Ibeam

این محصول هم می تواند مواد سبک را به راحتی حمل کند و هم دارای خطوط مونتاژ صنعتی سنگین است. در این نوع کانوایر هوایی هر محصولی بدون آسیب حمل می شود.

یکی دیگر از مزیت های این محصول حمل وسایل مرطوب با رنگ در مسیری معین است.

نحوه عملکرد کانوایر هوایی I-beam

ترولی ها یا همان چرخ دستی های سنگین که با یک زنجیر به یکدیگر متصل شده اند روی ریل I-beam  قرار می گیرند و هر واگن دارای یک نقطه اتصال است که می توان حامل بار را از آن معلق کرد. این کانوایر یک واحد محرک است که سرعت متغیر زنچیر و چرخ دستی های متصل به آن را حرکت می دهد.بارهای معلق به طور همزمان حرکت می کنند، متوقف می شوند و با هم شروع می شوند و با سرعت یکسان حرکت می کنند.

مسیر و توان تحمل بار توسط سایزهای مختلف کانوایر هوایی I-beam

این محصول دارای سه اندازه متفاوت می باشد که هر کدام ظرفیت بارگذاری مختلفی دارد.

  • مسیر ارتفاع 3 اینچی
  • مسیر ارتفاع 4 اینچی
  • مسیر ارتفاع 6 اینچی

مسیر ارتفاع سه اینچی دارای ظرفیت 200 پوند در هر واگن برقی می باشد، همینطور مسیر 4 اینچی دارای ظرفیت 400 پوند و مسیر 6 اینچی دارای ظرفیت 1200 پوند می باشد.

کابردهای رایج I-beam

این محصول یکی از پرکاربردترین نوار نقاله های هوایی است که برای خطوط مونتاژ استفاده می شود و حامل مجهزی است که بارها را در ارتفاعی ارگونومیک برای دسترسی راحت از هر طرف در حال حمل بار استفاده می کند. برای کاربرد مفیدتر I-beam

کاربردهای رایج:باید کنترل های سرعت متغیر را طوری تنظیم کرد که قطعات با سرعتی متناسب با میزان تولید حرکت کند.

اگر می‌خواهید خط نقاله را در فاصله‌ای از پیش تعیین‌شده بین ایستگاه‌ها حرکت دهید، کنترل‌های اختیاری «نمایه‌سازی» را اضافه کنید

نوار کانوایر آی بیم در خط مونتاژ خودرو و خطوط رنگ

در این نوع کانوایر هوایی باید حمل نقل قطعاتی که حمل آن برای کارگران خطرناک است یا محصول آسیب می بیند باید خودکار کنید. از آنجا که این محصول در برابر خوردگی و حرارت بالا برای جابجایی اقلام از طریق شستشوهایی شیمیایی و کوره های رنگ استفاده می شود می توان از آن در کوره های پخت استفاده کرد.

سخن آخر اینکه نوار نقاله I-beam به راحتی چرخش ها و تغییرات ارتفاع را برای استفاده کارآمد از فضای موجود و تسهیل فرآیندهای تولید خاص مانند خطوط شیب را در خود جای می دهد.

ویژگی های کانوایر هوایی Ibeam 3

I-beam 3  توان حرکت 150 کیلوگرم بار در هر متر را داراست.

تحمل دمایی این محصول تا 150 سلسیوس می باشد.

همینطور قابلیت گردش افقی و عمودی آن تا 500 R  می باشد.