در حال نمایش یک نتیجه

نمایش همه

کانوایر هوایی آلکون 50 چیست؟

کانوایر هوایی آلکون 50 نوعی از کانوایرهای هوایر است که تولید شرکت کیان صنعت برهان می باشد. از این کانوایر می توان برای حمل قطعات استفاده کرده و همچنین در خطوط رنگ پودری استفاده دارد.

بلبرینگ ها و زنجیرهای این محصول عمیلیاتی سخت انجام می دهد تا در صورت وارد شدن به حرارت بالا تغییر شکل ندهند. از قطعات یدکی کانوایرهای هوایی می توان به ریل کانوایر، زنجیر کانوایر، هولدر، فلنچ ، ریل کرنر، ریل افت و خیز ، زنجیر حرارتی ، درایو کانوایر، پاور پوینت کانوایر، لینک زنجیر و بلبرینگ اشاره کرد.در این محصول روغن کاری به وسیله ی دستگاه اتوماتیک روغن زن انجام می گیرد جرا که این محصول بصورت هوایی حرکت کرده و امکان روغن کاری دستی وجود ندارد.

در مورد ساپورت ها و قطعات کانوایر هوایی آلکون 50 باید گفت که همه آن ها قابل مونتاژ هستند. این محصول هم در زوایای افقی و هم در زوایای عمودی قابلیت چرخش دارد. برای تنظیم سرعت این محصول باید از پتانسیومتر و اینوتر استفاده کرد.مورد دیگر اینکه کلیه ریلهای کانوایر آلکون دارای پوشش زخیم رنگ کوره ای هستند.

از این محصول برای جلوگیری از تغییر شکل ترولی ها در زمان کمتر در خطوط رنگ استفاده می شود. همینطور ارتفاع آن از 3 اینچ، 4 اینچ و 6 اینچ متغییر است. جنس زنجیر آن از فولاد آلیاژی که یکی از سخت ترین و باکیفیت ترین نوع فلزات تشکیل شده است.

همینطور این محصول دارای تابلو کنترل مجهز به اینورتر و تجهیزات امنیتی و ایمنی می باشد.بهترین راه و اقتصادی ترین راه برای حمل و ترانزپورت یک محصول باید از کانوایرهای هوایی استفاده کرد این محصول توانایی حمل بالایی داشته و برای حمل قطعات صنعتی استفاده می شود

این نوع کانوایر به دلیل عمر بالای کارکرد قطعاتدر اروپا همواره به عنوان یک میراث صنعتی پدر به پسر مشهور است. وجود بلبرینگ های ساچمه ایبا پوسته های حرارتی و ضد سایش، اغلب این کانوایر را دز زمره ی بهترین و با کیفیت ترین نوع کانوایر هوایی قرار داده است.

این محصول بلبرینگ هایی دارد که از جنس فولاد سخت تهیه شده تا تحمل حمل در دمای بالا را داشته باشد. روغن کاری این محصول بصورت اتوماتیک بدون نیاز به حضور کارگر انجام می کیرد. این محصول قابلیت حمل تا 90 کیلوگرم را دارد، همینطور چرخش زنجیرها در کانوایر هوایی آلکون 50 براحتی صورت میگیرد.

ویژگی های کانوایر هوایی آلکون 50

این محصول توان حرکت در هر متر تا 150 کیلوگرم را داراست. همینطور تا 350 سلسیوس تحمل دما را داراست. این محصول قابلیت تحمل بار در خطوط رنگ،  خطوط تولید، انبارهای هوایی، و سالن های تست را دارد. همینطور با پیچ و مهره بصورت آسان مونتاژ یا دمونتاژ می شود. توان حرکتی آن تا 150 متر با گیربکس انجام می شود.

توان حرکتی تا 650 R  و توان حرکتی در شیب های متوالی تا 40 درجه می باشد.